עיצוב אתר כהשפע על גולש

 

תכנון ועיצוב אתר

אתר אינטרנט הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר מכל מערך שיווק של כל עסק באשר הוא. נסו להיזכר מתי לאחרונה שמעתם על חברה או על מוצר ולא בדקתם באינטרנט מי מנהל את החברה, מה השירותים שהוא מציע ואיך זה יכול לעזור לכם. בעידן שבו האינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מחיי היומיום, הפרטיים והעסקיים כאחד, אין ספק שאתר האינטרנט הוא אחד הכלים המרכזיים שעומדים לרשותכם, כבעלי עסק. אם אין לכם עדיין אתר כזה, או שאתם מרגישים שהאתר הקיים פשוט לא עושה את העבודה מספיק טוב, כדאי לעצור ולהבין מה באמת חשוב שיהיה באתר, ואיך אפשר להשתמש בו ככלי שיווקי ותדמיתי מרכזי.

נראות ועיצוב האתר

באופן כללי, אתר אינטרנט מורכב משני דברים מרכזיים – עיצוב ותוכן. תוכנת פוטושופ לרוב מבצעת את האלמנטים בפנים ובוגר לימודי קורס פוטושופ יכול לשמש לעזר בתהליך בניית האתר, חשוב מאוד להשקיע בתוכן איכותי, ועל כך נרחיב עוד מעט, אבל עוד לפני שהגולשים שלכם יתחילו לקרוא עליכם לעומק, הרושם הראשוני שלהם מושפע במידה ניכרת מהעיצוב. לכן, עיצוב גרפי הוא קריטי. כשאתם מקיימים פגישה עם המעצב שלכם, תתבקשו בוודאי להציג בפניו בריף קצר על העסק עצמו: מה המוצר שלכם, מי קהל היעד שלו, מה מבדיל אתכם מהמתחרים, מה היתרון שלכם, ומה אתם רוצים להדגיש כחוזקה. בשפה השיווקית קוראים לזה SWOT אבל גם מבלי להיכנס למושגים מעולם השיווק, אתם יכולים להבין לבד שללא ניתוח מעמיק של אופי העסק ושל מטרותיו, תתקשו לגבש שפה שיווקית ועיצובית מתאימה. אם יש לכם כבר לוגו, עדיף שהעיצוב יישאר נאמן לו, אם כי זו עשויה להיות הזדמנות לתכנן גם את הסמליל שלכם מחדש, כך שיתכתב באופן מושלם עם המראה שאתם מעוניינים לשוות לאתר האינטרנט שלכם. זכרו שעיצוב האתר הוא בעל השפעה על הגולש, ואם הוא ידבר אליו וימשוך אותו אליכם, העבודה התבצעה באופן מושלם.

למה צריך לשים לב?

במהלך עבודת העיצוב הגרפי ותכנון מראה האתר, כדאי שתשימו לב לכמה נושאים עיקריים. ראשית, העיצוב צריך להתאים לקהל היעד שלכם. אם אתם פונים לגברים בלבד, אתר שהצבע השולט בו הוא ורוד עשוי לפספס את המטרה. אם המוצר שלכם מיועד לאימהות, שימוש באלמנטים שאינם קשורות לילדים או להורות הוא פשוט החמצה גדולה. מעצב גרפי מנוסה ויצירתי יידע להציע לכם פתרונות ורעיונות שיתאימו למסרים שלכם, לחזון העסקי שלכם וליעדים שתציבו.

לא לשכוח את התוכן

לאחר שדאגתם לעיצוב מרשים והבנתם שלעיצוב אתר יש השפעה על הגולש, זכרו לתת תשומת לב גם לתוכן. גם גוגל כבר הבין מזמן שהגולשים מחפשים תכנים מקוריים ואיכותיים, וזה בדיוק מה שאתם צריכים לספק ללקוחות שלכם – גם כדי שגוגל יציג אתכם בתוצאות החיפוש, וגם כדי שהלקוחות יבינו מי אתם ומה אתם מציעים להם, וגם למה עדיף להם להשתמש במוצר או בשירות שלכם. תוכן ועיצוב יחד – ישיגו את המטרה.

 
עיצוב אתר כהשפע על גולש
 

תכנון ועיצוב אתר אתר אינטרנט הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר מכל מערך שיווק של כל עסק באשר הוא. נסו להיזכר מתי לאחרונה שמעתם על חברה או על מוצר ולא בדקתם באינטרנט מי מנהל את החברה, מה השירותים שהוא מציע ואיך …

[contact-form-7 404 "Not Found"]